Διαγωνισμός φυσικής «ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ»

Ο πανελλήνιος διαγωνισμός φυσικής «ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ» θα διεξαχθεί στο Αίγιο, στο 1ο ΓΕΛ Αιγίου, ώστε να διευκολυνθούν οι μαθητές που θέλουν να συμμετάσχουν και δεν είχαν τη δυνατότητα να μετακινηθούν στην Πάτρα.

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2019

Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Φυσικής Λυκείου και Γυμνασίου (Φ.15/26899/Δ2/20.02.2019)

Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί το προσεχές Σάββατο  13 Απριλίου 2019, στις 09:30 και θα έχει διάρκεια 2 ώρες για το Γυμνάσιο και 3 ώρες για το Λύκειο.

Οι μαθητές πρέπει να βρίσκονται στο 1ο ΓΕΛ Αιγίου το αργότερο στις 09:00 για να γίνει η τακτοποίησή τους σε αίθουσες.

Συνιστάται στους μαθητές να έχουν μαζί τους υπολογιστή τσέπης, αλλά όχι κινητό τηλέφωνο του οποίου η κατοχή και χρήση απαγορεύεται σε όλη τη διάρκεια του διαγωνισμού.