11-12 Πληροφορική – Διαδικτυακά Ερωτηματολόγια

Στα πλαίσια του μαθήματος της Πληροφορικής οι μαθητές της Γ΄ Γυμνασίου έφτιαξαν διαδικτυακά ερωτηματολόγια.

Οι μαθητές του Γ3, σε ομάδες των 2-3 ατόμων, ασχολήθηκαν με τη δημιουργία διαδικτυακών ερωτηματολογίων με θέμα τη θέση που έχει η τηλεόραση στην καθημερινή μας ζωή.

Επιλέξαμε ένα από τα ερωτηματολόγια  (Ερωτηματολόγιο για την τηλεόραση), και απάντησαν σε αυτό 106 μαθητές μέχρι 14-5-2012.

Δείτε συγκεντρωτικά τις απαντήσεις τους που δόθηκαν ως 14-5-2012: Απαντήσεις στο ερωτηματολόγιο για την τηλεόραση

Αντίστοιχα οι μαθητές του Γ1 ασχολήθηκαν με τη δημιουργία ερωτηματολογίου σχετικά με τις διατροφικές μας συνήθειες. Επιλέξαμε και εδώ ένα από τα ερωτηματολόγια. Για να το απαντήσετε πατήστε Ερωτηματολόγιο για τη διατροφή