Ευχαριστήριο μήνυμα

Απρίλιος 2022

Ε υ χ α ρ ι σ τ ή ρ ι ο     Μ ή ν υ μ α

Αγαπητοί γονείς, κηδεμόνες και αγαπητά μας παιδιά,

σας ανακοινώνουμε την ολοκλήρωση της δράσης <<συγκέντρωση ειδών πρώτης ανάγκης για το Χαμόγελο του Παιδιού>>, την οποία το σχολείο μας, 1ο Γυμνάσιο Αιγίου και οι υπεύθυνες καθηγήτριες κ. Μάμαλη Αικατερίνη, κ. Παπανικολάου Κωνσταντία, κ. Αγγελοπούλου Βασιλική και κ. Γαλανοπούλου Μαρία ανέλαβαν να οργανώσουν και να πραγματοποιήσουν.

Όλοι οι συμμετέχοντες, η διευθύντρια του σχολείου και ο σύλλογος καθηγητών του σχολείου μας επιθυμούμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για την ανταπόκρισή σας, την ευαισθησία σας και τη στήριξή σας σε μια ακόμα πράξη αγάπης της εκπαιδευτικής μας κοινότητας.

Ευχόμαστε δύναμη πνεύματος και ψυχής για όσα δύσκολα η παγκόσμια κοινωνία μας ζει αυτήν την εποχή. Επίσης ευχόμαστε σε όλους εσάς να περάσετε το Πάσχα με υγεία, χαρά, υπομονή και ειρηνικά.

Καλή Ανάσταση σε όλους!

Ευχαριστούμε.

Από την ομάδα υπευθύνων της δράσης.